RMCF0402FT806R
מק"ט מוצר של DigiKey
RMCF0402FT806RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RMCF0402FT806RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RMCF0402FT806RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCF0402FT806R
תיאור
RES 806 OHM 1% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
806 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RMCF0402FT806R דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C