BZW50-15RL
מק"ט מוצר של DigiKey
497-4189-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-4189-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZW50-15RL
תיאור
TVS DIODE 15VWM 35VC R6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
35V מלחץ1714A (1.714kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות חור מעבר ‎R-6‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZW50-15RL דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1714A (1.714kA) (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות @ תדר
13500pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
R-6, אקסיאלי
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.6V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
35V