5KP15AE3/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 763
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
דומים
Comchip Technology
דומים
YAGEO
STMicroelectronics
קיים במלאי: 206
STMicroelectronics
קיים במלאי: 990
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 36
24.4V מלחץ 205A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
5KP15AE3/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
5KP15AE3/TR13-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5KP15AE3/TR13
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
205A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V