LD39020ADTPU33R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-15496-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-15496-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-15496-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD39020ADTPU33R
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎4-DFN (1×1)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LD39020ADTPU33R דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
40 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, אתחול-רך
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
‎4-XDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V