SM15T56CAY
מק"ט מוצר של DigiKey
497-11779-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-11779-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-11779-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM15T56CAY
תיאור
TVS DIODE 48VWM 100VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100V מלחץ100A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SM15T56CAY דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
100A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
48V
מתח - פריצה (מינ')
53.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
100V