SMC30J26A
מק"ט מוצר של DigiKey
497-SMC30J26ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-SMC30J26ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-SMC30J26ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMC30J26A
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ71A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMC30J26A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
71A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V