STPS2H100ZFY | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית SOD-123F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 1 µA @ 100 V |
סדרה | דירוג לרכב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הרשאה AEC-Q101 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
טכנולוגיה | מארז / תיבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 100 V | מארז ההתקן של הספק SOD-123F |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 2A | טמפרטורת פעולה - צומת -40°C ~ 175°C |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 960 mV @ 4 A | מספר מוצר בסיס |