STTH10LCD06FP
מק"ט מוצר של DigiKey
497-12353-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STTH10LCD06FP
תיאור
DIODE STD 600V 10A TO220FPAC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 10A חור מעבר TO-220FPAC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STTH10LCD06FP דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
50 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 600 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220FPAC
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
2 V @ 10 A