BYT79X-600,127
מק"ט מוצר של DigiKey
1740-1445-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BYT79X-600,127
תיאור
DIODE STANDARD 600V 15A TO220FP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 15A חור מעבר TO-220FP
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
60 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 600 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220FP
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.38 V @ 15 A