SXO53L3C481-156.250M
מק"ט מוצר של DigiKey
5173-SXO53L3C481-156.250MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5173-SXO53L3C481-156.250MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5173-SXO53L3C481-156.250MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SXO53L3C481-156.250M
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 1
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
LVDS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±25ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
60mA