RXW471M1JBK-1620S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Surge
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 7,710
גיליון נתונים
470 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RXW471M1JBK-1620S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RXW471M1JBK-1620S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RXW471M1JBK-1620S
תיאור
CAP ALUM 63V POLAR
תיאור מפורט
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
970.75 mA @ 120 Hz
אריזה
שקית
זרם אדווה בתדר גבוה
1.765 A @ 100 kHz
עכבה
59 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C