FBMJ1608HM180NTR
מק"ט מוצר של DigiKey
587-3251-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-3251-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-3251-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FBMJ1608HM180NTR
תיאור
FERRITE BEAD 18 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 7.5A 4mOhm
מודלים EDA/CAD
FBMJ1608HM180NTR דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
7.5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
גובה (מקס')
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
18 Ohms @ 100 MHz