LSMCA160808T180NGR
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LSMCA160808T180NGRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LSMCA160808T180NGRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LSMCA160808T180NGRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSMCA160808T180NGR
תיאור
FERRITE BEAD 18 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 7.5A 4mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LSMCA160808T180NGR דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
7.5A
יצרן
Taiyo Yuden
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
18 Ohms @ 100 MHz