HMK105B7472KV-F
מק"ט מוצר של DigiKey
587-4993-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-4993-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-4993-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HMK105B7472KV-F
תיאור
CAP CER 4700PF 100V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4700 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HMK105B7472KV-F דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%