RAHT1221M1TEH0002E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Rubycon
קיים במלאי: 829
גיליון נתונים
Rubycon
קיים במלאי: 936
גיליון נתונים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 12
Panasonic Industry
קיים במלאי: 16
Nichicon
קיים במלאי: 2,081
Chemi-Con
קיים במלאי: 420
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 241
Cornell Dubilier Knowles
220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD ‎27mOhm‎ 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RAHT1221M1TEH0002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHT1221M1TEH0002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHT1221M1TEH0002E
תיאור
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RAHT1221M1TEH0002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
230 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.3 A @ 100 kHz
קיבוליות
220 µF
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.331‏ אינץ' x‏ רוחב 0.331‏ אינץ' (8.40 מ"מ x‏ 8.40‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎27mOhm‎
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C