B82790C0113N201
מק"ט מוצר של DigiKey
495-4413-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
495-4413-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
495-4413-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B82790C0113N201
תיאור
CMC 11UH 500MA 2LN SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 500mA DCR ‎80mOhm‎ (טיפוסי)
מודלים EDA/CAD
B82790C0113N201 דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎80mOhm‎ (טיפוסי)
יצרן
TDK
מתח נקוב - DC
80V
סדרה
מתח נקוב - AC
42V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
AEC-Q200
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
2
גודל / מידה
אורך 0.280‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (7.10 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
השראות בתדר
11 µH @ 100 kHz
גובה (מקס')
0.205‏ אינץ' (5.20‏ מ"מ)
דירוג זרם (מקס')
500mA