C1005C0G1H100C050BA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 10PF 50V C0G 0402 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 pF ±0.25pF 50V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C1005C0G1H100C050BA דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סדרה | מאפיינים ESL נמוך |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | סוג ההרכבה |
קיבוליות | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
טולרנס ±0.25pF | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |