CL05C100CB5NNND אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Samsung Electro-Mechanics
קיים במלאי: 182,902
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 4,072
גיליון נתונים
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
10 pF ±0.25pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CL05C100CB5NNND
מק"ט מוצר של DigiKey
CL05C100CB5NNND-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL05C100CB5NNND
תיאור
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CL05C100CB5NNND דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±0.25pF