FK11X7R2A105KN020 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
TDK
קיים במלאי: 500
גיליון נתונים
ישירים
TDK
קיים במלאי: 588
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
דומים
קיים במלאי: 659
קיים במלאי: 20,893
Murata Electronics
קיים במלאי: 229
Murata Electronics
KEMET
1 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FK11X7R2A105KN020
מק"ט מוצר של DigiKey
445-8266-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FK11X7R2A105KN020
תיאור
CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
FK11X7R2A105KN020 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
גודל / מידה
אורך 0.217‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (5.50 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±10%