36501J10NJTDG | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 10NH 700MA 130 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 700 mA 130mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 36501J10NJTDG דגמים |
קטגוריה | Q @ תדר 31 ב-250MHz |
יצרן | תדר - תהודה עצמית 4.8GHz |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 250 MHz |
סוג חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 0603 (1608 מטרי) |
טולרנס ±5% | גודל / מידה אורך 0.071 אינץ' x רוחב 0.044 אינץ' (1.80 מ"מ x 1.12 מ"מ) |
סיכוך לא מסוכך | מספר מוצר בסיס |
התנגדות DC (DCR) 130mOhm מקס' |