36501J10NJTDG
מק"ט מוצר של DigiKey
A102561TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
A102561CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A102561DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
36501J10NJTDG
תיאור
FIXED IND 10NH 700MA 130 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 nH לא מסוכך חוט מלופף משרן 700 mA ‎130mOhm מקס' 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
36501J10NJTDG דגמים
קטגוריה
Q @ תדר
31 ב-250MHz
יצרן
תדר - תהודה עצמית
4.8GHz
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
250 MHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%
גודל / מידה
אורך 0.071‏ אינץ' x‏ רוחב 0.044‏ אינץ' (1.80 מ"מ x‏ 1.12‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
סיכוך
לא מסוכך
מספר מוצר בסיס
התנגדות DC‏ (DCR)
‎130mOhm מקס'