CRG0603F249R זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 10,342
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 2,336
גיליון נתונים
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
דומים
YAGEO
דומים
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
249 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRG0603F249R
מק"ט מוצר של DigiKey
CRG0603F249R-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRG0603F249R
תיאור
RES SMD 249 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CRG0603F249R דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C