הייצור של REG1117-3.3/2K5G4 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Texas Instruments
קיים במלאי: 792
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 52,150
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 459
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 263
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA SOT-223-4
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
REG1117-3.3/2K5G4
מק"ט מוצר של DigiKey
REG1117-3.3/2K5G4-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
REG1117-3.3/2K5G4
תיאור
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
REG1117-3.3/2K5G4 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
PSRR
62dB (120Hz)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-4
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V