הייצור של SN74LVC2G14DCKRG4 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Texas Instruments
קיים במלאי: 50,615
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 19,150
גיליון נתונים
שדרוג
Nexperia USA Inc.
דומים
Nexperia USA Inc.
דומים
onsemi
מהפך IC 2 ערוץ Schmitt Trigger SC-70-6
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SN74LVC2G14DCKRG4
מק"ט מוצר של DigiKey
296-51611-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC2G14DCKRG4
תיאור
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN SC70-6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SN74LVC2G14DCKRG4 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - רגיעה (מקס')
10 µA
יצרן
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
סדרה
רמה לוגית - נמוכה
‎0.3V ~ 1.4V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
רמה לוגית - גבוהה
‎1.4V ~ 3.7V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.7ns ב-5V, 50pF
סוג לוגיקה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מספר המעגלים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הכניסות
2
מארז ההתקן של הספק
SC-70-6
מאפיינים
Schmitt Trigger
מארז‏ / תיבה
‎6-TSSOP‏, SC-88‏, SOT-363
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V