TJ50S06M3L(T6L1,NQ
מק"ט מוצר של DigiKey
264-TJ50S06M3L(T6L1NQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
264-TJ50S06M3L(T6L1NQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
264-TJ50S06M3L(T6L1NQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TJ50S06M3L(T6L1,NQ
תיאור
MOSFET P-CH 60V 50A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 60 V 50A (Ta) 90W (Tc) הרכבה משטחית ‎DPAK+‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TJ50S06M3L(T6L1,NQ דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
124 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
+10V, -20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6290 pF @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
90W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎DPAK+‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V