TJ60S06M3L(T6L1,NQ
מק"ט מוצר של DigiKey
264-TJ60S06M3L(T6L1,NQTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
264-TJ60S06M3L(T6L1,NQCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
264-TJ60S06M3L(T6L1,NQDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TJ60S06M3L(T6L1,NQ
תיאור
MOSFET P-CH 60V 60A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 60 V 60A (Ta) 100W (Tc) הרכבה משטחית ‎DPAK+‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TJ60S06M3L(T6L1,NQ דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
156 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
+10V, -20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7760 pF @ 10 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
100W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎DPAK+‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V