91WR10KLF
מק"ט מוצר של DigiKey
987-1760-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
91WR10KLF
תיאור
THUMBWHEEL POT 10K OHM 0.5W SIDE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.5W, 1/2W חור מעבר פוטנציומטרים גלגל אגודל כוונון צידי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
91WR10KLF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
TT Electronics/BI
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
עגול - קוטר 0.375‏ אינץ' x‏ גובה 0.250‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ x‏ 9.53‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
פיני PC
התנגדות
10 kOhms
סוג ההרכבה
חור מעבר
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W