3352W-1-103LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3352W-103LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3352W-1-103LF
תיאור
THUMBWHEEL POT 10K OHM 0.5W SIDE
תיאור מפורט
10 kOhms 0.5W, 1/2W חור מעבר פוטנציומטרים גלגל אגודל כוונון צידי
מודלים EDA/CAD
3352W-1-103LF דגמים
טולרנס
±20%
התנגדות
10 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W