7R-24.000MAAJ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-7R-24.000MAAJ-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-7R-24.000MAAJ-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7R-24.000MAAJ-T
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz ±30ppm גבישים 18pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.65‏x‏2.05‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.081‏ אינץ' x‏ רוחב 0.065‏ אינץ' (2.05 מ"מ x‏ 1.65‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm