7V-25.000MAAE-T אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 352
אקוויוולנטים-פרמטרית
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±30ppm גבישים 12pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים