7V-25.000MAAQ-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 352
גיליון נתונים
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±30ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
7V-25.000MAAQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-7V-25.000MAAQ-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7V-25.000MAAQ-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
7V-25.000MAAQ-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm