7V-25.000MAHQ-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
קיים במלאי: 906
אקוויוולנטים-פרמטרית
25 MHz ±30ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
7V-25.000MAHQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
7V-25.000MAHQ-T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7V-25.000MAHQ-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
7V-25.000MAHQ-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm