7V-25.000MDHV-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 164
גיליון נתונים
דומים
ECS Inc.
קיים במלאי: 0
ECS Inc.
EPSON
EPSON
Raltron Electronics
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
25 MHz ±20ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
7V-25.000MDHV-T
מק"ט מוצר של DigiKey
7V-25.000MDHV-T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7V-25.000MDHV-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
7V-25.000MDHV-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±20ppm