8Q-26.000MEEI-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Jauch Quartz
אקוויוולנטים-פרמטרית
Siward
קיים במלאי: 500
26 MHz ±10ppm גבישים 16pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8Q-26.000MEEI-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-8Q-26.000MEEI-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-8Q-26.000MEEI-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8Q-26.000MEEI-T
תיאור
CRYSTAL 26MHZ 16PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
16pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר
26 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm