9HT11-32.768KEZC-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 1,766
גיליון נתונים
דומים
ECS Inc.
קיים במלאי: 28,430
גיליון נתונים
ECS Inc.
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
אקוויוולנטים-פרמטרית
32.768 kHz ±10ppm גבישים 9pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
9HT11-32.768KEZC-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-2618-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9HT11-32.768KEZC-T
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
32.768 kHz
אפיצות תדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
קיבוליות עומס
9pF