BFC238551222 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
BFC238551222
מק"ט מוצר של DigiKey
BFC238551222-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BFC238551222
תיאור
CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD
תיאור מפורט
2200 pF קבלי ציפוי 550V 1600V (1.6kV) פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
טולרנס
±5%
מתח נקוב - AC
550V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
1600V (1.6kV)