MKP385222160JD02G0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MKP385222160JD02G0
מק"ט מוצר של DigiKey
MKP385222160JD02G0-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKP385222160JD02G0
תיאור
CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 pF קבלי ציפוי 550V 1600V (1.6kV) פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±5%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
550V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
1600V (1.6kV)