MKP385222160JDA2B0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
MKP385222160JDA2B0
מק"ט מוצר של DigiKey
MKP385222160JDA2B0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKP385222160JDA2B0
תיאור
CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 pF קבלי ציפוי 550V 1600V (1.6kV) פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±5%
מתח נקוב - AC
550V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
1600V (1.6kV)