F1778333K2F0W0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
F1778333K2F0W0
מק"ט מוצר של DigiKey
F1778333K2F0W0-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1778333K2F0W0
תיאור
CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.033 µF קבלי ציפוי 310V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
גודל / מידה
אורך 0.689‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (17.50 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
מתח נקוב - AC
310V
יישומים
דיכוי הפרעות EMI‏, RFI
מתח נקוב - DC
630V