F1778333K2FLB0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
F1778333K2FLB0
מק"ט מוצר של DigiKey
F1778333K2FLB0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1778333K2FLB0
תיאור
CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
תיאור מפורט
0.033 µF קבלי ציפוי 310V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
מתח נקוב - AC
310V
מתח נקוב - DC
630V