F339MX233331KFM2B0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
0.033 µF קבלי ציפוי 310V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
F339MX233331KFM2B0
מק"ט מוצר של DigiKey
F339MX233331KFM2B0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F339MX233331KFM2B0
תיאור
CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.689‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (17.50 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
מתח נקוב - AC
310V
יישומים
דיכוי הפרעות EMI‏, RFI
מתח נקוב - DC
630V