K101J15C0GH5TH5
מק"ט מוצר של DigiKey
BC1064TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BC1064CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K101J15C0GH5TH5
תיאור
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 RAD
תיאור מפורט
100 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
K101J15C0GH5TH5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.260‏ אינץ' (6.60‏ מ"מ)
טולרנס
±5%