K104K10X7RF55K2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 22,278
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 33,404
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 40
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 329
דומים
KEMET
KEMET
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
K104K10X7RF55K2
מק"ט מוצר של DigiKey
K104K10X7RF55K2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K104K10X7RF55K2
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
K104K10X7RF55K2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 0.142‏ אינץ' x‏ רוחב 0.091‏ אינץ' (3.60 מ"מ x‏ 2.30‏ מ"מ)
טולרנס
±10%