K104K15X7RF53H5
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3323-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K104K15X7RF53H5
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
K104K15X7RF53H5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.60‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.260‏ אינץ' (6.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%