K104K15X7RF55H5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 24,302
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
דומים
דומים
KEMET
KEMET
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
K104K15X7RF55H5
מק"ט מוצר של DigiKey
K104K15X7RF55H5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K104K15X7RF55H5
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
K104K15X7RF55H5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%