K220J15C0GF5TL2
מק"ט מוצר של DigiKey
BC1005TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BC1005CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K220J15C0GF5TL2
תיאור
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
K220J15C0GF5TL2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.60‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.220‏ אינץ' (5.60‏ מ"מ)
טולרנס
±5%