K222K15X7RF5TH5
מק"ט מוצר של DigiKey
BC1091TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BC1091CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K222K15X7RF5TH5
תיאור
CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
2200 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
K222K15X7RF5TH5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה - מקובע (מרבי)
0.260‏ אינץ' (6.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%