MBA02040C1004FRP00
מק"ט מוצר של DigiKey
BC1.00MXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BC1.00MXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBA02040C1004FRP00
תיאור
RES 1M OHM 0.4W 1% AXIAL
תיאור מפורט
1 MOhms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מתכת
קטגוריה
הספק (Watts)
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C