MBA02040C4701FCT00
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3275CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC3275TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBA02040C4701FCT00
תיאור
RES 4.7K OHM 0.4W 1% AXIAL
תיאור מפורט
4.7 kOhms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי מתכת
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C