MBA02040C4701FCT00 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 4.7K OHM 0.4W 1% AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 kOhms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי מתכת |
יצרן | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב |
סדרה | מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |